Fajnie,że tu trafiłeś! To wyjątkowe miejsce w sieci,gdzie dzielę się wiedzą oraz ciekawymi przypadkami. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś, co Ciebie zainteresuje!

MIŁEGO CZYTANIA KOPIOWANIA ANALIZOWANIA

Rafał guzowski

WYSZUKAJ KATEGORIĘ, KTÓRA CIEBIE INTERESUJE
magia mglistości słów

Mglistość tekstów urzędniczych co jakiś czas pojawia się jako hasło w mediach. Dziennikarze pokazują absurdy skomplikowanych pism urzędników, a ci muszą się tłumaczyć z tego, co autor miał na myśli. Na czym polega magia mglistości tekstów?

Czytaj dalej

spoty w eurowyborach

Czas start! Dobre kino pełne fars i pomyłek. O czym mowa? Spory w eurowyborach potrafią rozśmieszyć, rozbawić ale też pokazują, jakich błędów można uniknąć na przyszłość. Oto ranking najdziwniejszych spotów w eurowyborach.

Czytaj dalej

Gucci promuje linię szminek Rouge à Lèvres zdjęciami odbiegającymi od standardów wyznaczanych w poprzednich kampaniach. To kolejna marka, która łamie stereotypy piękna.

Czytaj dalej

dzieci w sieci

Rodzice wpadli w szał, nagminnie publikują zdjęcia dzieci w sieci. Nawet 3 miliony dzieci ma już swoje zdjęcia w sieci.

Czytaj dalej

bananowy protest

Kolejny raz sieć wyraża swoje oburzenie. Tym razem bananowy protest okazał się wydarzeniem sieciowym, którym żyła sieć przez weekend.

Czytaj dalej

Język pisany jest świetnym narzędziem do komunikacji. Jak stworzyć odpowiedni przekaz by był czytelny? To podstawa szkolenia z tworzenia prostych treści, na które zapraszam.

Czytaj dalej

piatka kaczynskiego

Morawiecki składa życzenia świąteczne, zanim jednak to robi wyliczana jest piątka Kaczyńskiego, czyli… aktualizacja programu socjalnego i zmian w prawie podatkowym.

Czytaj dalej

administracja publiczna
hejt w sieci

Hejt w sieci w większości uprawiają panowie, kobiety jednak nie pozostają w tyle.

Czytaj dalej