Fajnie,że tu trafiłeś! To wyjątkowe miejsce w sieci,gdzie dzielę się wiedzą oraz ciekawymi przypadkami. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś, co Ciebie zainteresuje!

MIŁEGO CZYTANIA KOPIOWANIA ANALIZOWANIA

Rafał guzowski

WYSZUKAJ KATEGORIĘ, KTÓRA CIEBIE INTERESUJE
rogi przez telefon

Tak to możliwe! Według najnowszych badań opublikowanych przez „Nature” przez niewłaściwe używanie smartfonów rośnie dodatkowa kość. To prawda, rosną nam rogi przez telefon!

Czytaj dalej

Zakazane stereotypy

Brytyjski regulator rynku reklamy, Advertising Standards Authority zakazał reklam posługujących się stereotypami związanymi z płcią – i dobrze.

Czytaj dalej

SEO bez tajemnic

Co jest celem pozycjonowania? Oczywiście pozycja TOP 10 wszystkich najważniejszych dla nas fraz w Google. SEO bez tajemnic to marzenie niemalże każdego copy. Oto sposoby, w jaki sposób dobrać odpowiednie słowa kluczowe, które pozwolą zdobyć pierwsze pozycje wyników wyszukiwania.

Czytaj dalej

Żyj rześko

Wystartowała polska odsłona globalnej kampanii marki Sprite „Żyj rześko”, przeciwstawiającej się hejtowi oraz wspierającej autentyczność i różnorodność.

Czytaj dalej

magia mglistości słów

Mglistość tekstów urzędniczych co jakiś czas pojawia się jako hasło w mediach. Dziennikarze pokazują absurdy skomplikowanych pism urzędników, a ci muszą się tłumaczyć z tego, co autor miał na myśli. Na czym polega magia mglistości tekstów?

Czytaj dalej

spoty w eurowyborach

Czas start! Dobre kino pełne fars i pomyłek. O czym mowa? Spory w eurowyborach potrafią rozśmieszyć, rozbawić ale też pokazują, jakich błędów można uniknąć na przyszłość. Oto ranking najdziwniejszych spotów w eurowyborach.

Czytaj dalej

Gucci promuje linię szminek Rouge à Lèvres zdjęciami odbiegającymi od standardów wyznaczanych w poprzednich kampaniach. To kolejna marka, która łamie stereotypy piękna.

Czytaj dalej

dzieci w sieci

Rodzice wpadli w szał, nagminnie publikują zdjęcia dzieci w sieci. Nawet 3 miliony dzieci ma już swoje zdjęcia w sieci.

Czytaj dalej

bananowy protest

Kolejny raz sieć wyraża swoje oburzenie. Tym razem bananowy protest okazał się wydarzeniem sieciowym, którym żyła sieć przez weekend.

Czytaj dalej